Nakon što je Milorad Dodik u NSRS zakukao kako mu se članovi porodice bore za život i da mu je sin nezaposlen, organizirano je prikupljanje pomoći.
Naime, Dodik je danas izjavio ovo:
“Moja porodica veze nema sa ovim, oni se bore za svoj život, kćerka koja ima četvero djece koja drži u zakup restoran i plaća kiriju i koja već negativno ostvaruje prihode”, rekao je Dodik tokom skupštinskog obraćanja.
Dodao je da mu kćerka uredno isplaćuje plaće, plaća poreze i da ništa nije dužna državi.
“Niko nije zaposlen, moj sin nije zaposlen”, žalio se Dodik.
Sad je na stranici gofundme organizirano prikupljanje pomoći za 'nezaposlene Dodike'.
Već prikupljeno 80 eura.