Član Predsjedništva BiH Milorad Dodik ipunio je ono što je i obećao. Naime, on je u svoj kabinet u zgradu Predsjedništva BiH u Sarajevu dobeo harmonikaša.
Uz harmoniku sei pjevalo, a prisutni su bili vidno raspoloženi.
Dodik je na fotografijama vidno raspoložen, a kako je najavljeno u 11.00 sati će prisustvovati sjednici Predsjedništva BiH.
Milorad Dodik je pojevao i jednu pjesmu koju je posvetio majci. Zanimljivo je da je Dodik pozvao mamu telefonski.
"Ajde mama čujemo. Doći ću ja poslijepodne", kazao je Dodik.
Ministar vanjske trgovine i ekonomskih odnosa u Vijeću ministara BiH Staša Košarac pao je u trans pjevajući poznate hitove, među kojima su i "Srpkinja je mene majka rodila", "Romanija"...