Vijesti

Dodik odlazi u pjevače? Ponovo se latio mikrofona: Pogledajte snimak

Raport.Ba
Dodik-2-872x610-1-e1640693991656-740x389

Milorad Dodik, član Predsjedništva BiH i lider SNSD-a po ko zna koji put se latio mikrofona i zapjevao.

Naime, kako navode mediji prije nekoliko dana Dodik je na jednoj privatnoj proslavi u Banjaluci Dodik je zapjevao sa crnogorskim pjevačem Bobanom Rajovićem.

Kako se navodi, Rajović je na slavlju bio specijalni gost iznenađenja. Međutim, poznato je da veselje ne može biti, a da Dodik ne pokaže svoje glasovne mogućnosti.

Pogledajte snimak.

Rajović i Dodik otpjevali su u duetu popularnu numeru “Bijelog dugmeta”.

Dodik pjeva Milorad Dodik Predsjedništvo BiH SNSD Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu