Politika

Dodik pozvao mlade u RS da se registriraju da bi dobili po 100 KM. Drugu 'stotku' će dobiti pred izbore

Raport.Ba
dodik pare

Milorad Dodik, član Predsjedništva BiH i predsjednik SNSD-a, pozvao je mlade u RS da se registriraju kako bi dobili 100 KM.

Radi se o nekom programu Vlade RS kojim, očito u predizborno vrijeme, pokušavaju privuću mlade glasače.

Kako je Dodik najavio mladi će sad nekad dobiti 100 KM, i septembru, mjesec prije izbora, još 100 KM.

"5. jula počinje registracija mladih za naknadu od 100 KM. RS je obezbijedila novac za to. U septembru će za registrovane biti doznačen još jedan iznos od 100 KM. Mladost je naša budućnost. Srećan Vidovdan", naveo je Dodik na Twitteru.

Milorad Dodik Vlada RS Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu