Zbog državne imovine

Dodik se obrušio na Komšića i Bećirovića: Krše sve moguće pravne procedure

Raport.Ba
milorad dodik konjic (4)

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da za Srbe nema slobode bez "države", te da to podrazumijeva i upravljanje imovinom i resursima.

"Članovi Predsjedništva BiH Denis Bećirović i Željko Komšić prekršili su sve što su mogli prekršiti. Za nas je pitanje imovine riješeno i neće biti na dnevnom redu", kazao je Dodik.

Istakao je da pokušaj Bećirovića i Komšića predstavlja "ujdurmu i populizam", a to im kako navodi, neće proći.

Podsjećamo, članovi Predsjedništva BiH Denis Bećirović i Željko Komšić uputili su u proceduru prijedlog zakona o imovini u kojem se navodi da je “BiH nosilac prava vlasništva nad cjelokupnom državnom imovinom”, dok je drugi nivoi vlasti mogu koristiti.

državna imovina Milorad Dodik Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu