Lider SNSD-a Milorad Dodik poručio je da danas na društvenoj mreži X da je razgovarao sa predsjednikom Stranke demokratske akcije Bakirom Izetbegovićem.
"Pričao sam sa Bakirom. Nastavak slijedi - poručio je zagonetno Dodik.
Podsjećamo, Dodik je ranije danas reagovao na izjave Izetbegovića koji je sinoć isprozivao smijenjenog predsjednika RS na Federalnoj televiziji, u emisiji Plenum.
Dodik je to shvatio kao prijetnju i ranije objavio da je pozvao Bakira, ali da mu je lider SDA obećao da će ga pozvati u 13 sati, što se očito i desilo.