Novi cirkus bjegunca

Dodik usred sjednice NSRS nazvao pilota: 'Halo, Dodik je. Kada smo ono bili zadnji put u Velikoj Britaniji!?'

Osoba koju je pozvao, a za koju je tvrdio da je pilot, kazala je da su posljednji put u London putovali 2022. ili 2023. godine
Raport.Ba
dodo telefon

Milorad Dodik, predsjednik RS, kako bi, prema njegovim navodima demantirao optužbe opozicije da vlasti RS-a često putuju putuju u Veliku Britaniju, na sjednici NSRS tokom govora nazvao šefa Vazduhoplovnog servisa RS-a i uključio ga na spikerfon, pred svim poslanicima.

Osoba koju je pozvao, a za koju je tvrdio da je pilot, kazala je da su posljednji put u Veliku Britaniju putovali 2022. ili 2023. godine.

Dodik je rekao da je ovo očit demant navoda Igora Crnatka kojeg je optužio ga za širenje dezinformacija.

Ovo je demant, ovo je pilot. Čuli ste, zadnji put smo bili 2022, 2023.godine, rekao je Dodik.

Milorad Dodik NSRS Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu