Najluđa noć

Dok se u Sarajevu još ništa ne zna: Ostatak BiH i region za Novu godinu 'naoružali' se zvijezdama

Piše: L. S. R.
Ng

Nova godina se opasno približava a samim tim sve intenzivnije se kuju planovi gdje je dočekati. Kako cijene rastu na dnevnom nivou, najprihvatljiviji doček za mnoge je pod vedrim nebom ja javnim dočecima.

Čarobnjak u Dubrovniku

Dok se u Sarajevu tri sedmice prije najluđe noći još ništa ne zna, ostatak naše zemlje kao i region su se "naoružali" sa zvijezdama.

Dino Merlin pjevat će na dubrovačkom Stradunu i sve više je turističkih angažmana koji vode iz naše zemlje ka biseru Jadrana.

Još jedan hrvatski grad u Novu godinu će uvesti bh. izvođači.

U Zagrebu će na javnom dočeku nastupati "Luzeri", "Idem", "Elemental", a zvijezde večeri su članovi "Dubioza kolektiva".

 

Željka Bebek je u Splitu, a na gradskom trgu u Budvi će 31. decembra pjevati Emina Jahović i  Aco Pejović.

Ko bude u Kotoru u Novu 2026. uplovit će uz hitove "Parnog valjka", dok će u obližnjem Tivtu građani i turisti odbrojavati s Lepom Brenom.

Na javnom dočeku u Herceg- Novom za zabavu su zaduženi Haris Džinović i Neda Ukraden.

Mnogi putevi vode u Bihać

Što se naše zemlje tiče mnogi putevi vode u Bihać gdje je zvijezda javnog dočeka na Gradskom trgu Marija Šerifović.

U Mostaru će građane i turiste u 2026. godine uvesti Saša Matić, dok će Nataša Bekvalac bit će glavna zvijezda banjalučkog javnog dočeka Nove godine.

Ovogodišnji program u Zenici počinje nastupom Katarine Živković na Kamberovića polju, nakon koje će pjevati Enes Begović.

Na dočeku Nove godine u Trebinju publiku će zabavljati Rada Manojlović.

Doček Nove godine Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu