Autobus kompanije "Golubić" iz Kotor Varoša zapalio se sinoć na magistralnom putu Podgorica - Nikšić, u mjestu Drenoštica.
Nije poznato šta je uzrok požara, ali po dojavi su na lice mjesta brzo stigli policajci i vatrogasci. Komandir Vatrogasno-spasilačke jedinice Nikšić Slavko Tadić rekao je kako se vozilo zapalilo u vožnji. Srećom, nije bilo povrijeđenih osoba.
"Putnici su na vrijeme evakuisani. I njihove stvari iz donjeg prtljažnika su spašene", izjavio je Tadić, prenosi Glas Kotor Varoši.
Zbog ovog incidenta je saobraćaj bio u prekidu, zbog čega su se iz pravca Podgorice i Nikšića formirale duge kolone vozila.