Skupština Općine

Drama u Banovićima: Vijećnica Golić napustila SDA i postala dio većine koju čini PDA

Saznajemo da su danas smijenjeni predsjedavajući Općinskog vijeća Edin Žunić i njegova zamjenica Minela Agić
Piše: M. Aš.
Melisa Golić

Melisa Golić, vijećnica u Općini Banovići napustila je stranku SDA i pridružila se novoj većini koju sada čini PDA, saznaje Raport.

Time je SDA u Općinskom vijeću ostala bez većine.

Saznajemo da su danas smijenjeni predsjedavajući Općinskog vijeća Edin Žunić i  njegova zamjenica Minela Agić. Za novog predsjedavajuće imenovan je Sifet Ikanović, kadar PDA.

Melisa Golić Banovići Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu