Melisa Golić, vijećnica u Općini Banovići napustila je stranku SDA i pridružila se novoj većini koju sada čini PDA, saznaje Raport.
Time je SDA u Općinskom vijeću ostala bez većine.
Saznajemo da su danas smijenjeni predsjedavajući Općinskog vijeća Edin Žunić i njegova zamjenica Minela Agić. Za novog predsjedavajuće imenovan je Sifet Ikanović, kadar PDA.