Na glavnoj Željezničkoj stanici u Splitu večeras došlo je do nesreće. Prema prvim informacijama, voz je naletio na muškarca, piše Dalmacija danas.
Na mjestu događaja su sve interventne službe: policija, Hitna pomoć i vatrogasci s četiri vozila i 10 vatrogasaca.
Uzrok nesreće i stanje pješaka zasad nisu poznati.