došlo do nesreće

Drama u Splitu: Voz na željezničkoj stanici naletio na muškarca

Raport
Piše: Raport
Split190

Na glavnoj Željezničkoj stanici u Splitu večeras došlo je do nesreće. Prema prvim informacijama, voz je naletio na muškarca, piše Dalmacija danas. 

Na mjestu događaja su sve interventne službe: policija, Hitna pomoć i vatrogasci s četiri vozila i 10 vatrogasaca. 

Uzrok nesreće i stanje pješaka zasad nisu poznati.

Split voz Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu