Nakon što je to učinio sinoć, Adi Šoše je i večeras publici u Bosanskom kulturnom centru priredio sjajan nastup.
Ljubitelji njegovih pjesama podjednako su uživali u brzim hitovima i baladama, kao što su: "Nevrijeme", "Lele", "Najljepši cvijet", "Od jeseni do proljeća", "Ne dam te", "Šteta, zar ne", "Nije lako biti ja" i "Zrno nade".
Osim dobro poznatih hitova, Adi je publici predstavio i nove pjesme "Tuđa" i "Baila", koje su za kratko vrijeme "pronašle put" do fanova.
Osim nastupa po Bosni i Hercegovini i regiji, Adi se sprema i za američku turneju, gdje će nastupati zajedno sa Džejlom Ramović. Turneja po SAD je planirana za proljeće 2026.godine.