Raport u BKC-u

Drugu noć zaredom: Adi Šoše i večeras oduševio publiku

Piše: N. Novaković
Sese29

Nakon što je to učinio sinoć, Adi Šoše je i večeras publici u Bosanskom kulturnom centru priredio sjajan nastup. 

Ljubitelji njegovih pjesama podjednako su uživali u brzim hitovima i baladama, kao što su: "Nevrijeme", "Lele", "Najljepši cvijet", "Od jeseni do proljeća", "Ne dam te", "Šteta, zar ne", "Nije lako biti ja" i "Zrno nade".

Osim dobro poznatih hitova, Adi je publici predstavio i nove pjesme "Tuđa" i "Baila", koje su za kratko vrijeme "pronašle put" do fanova.

 

Osim nastupa po Bosni i Hercegovini i regiji, Adi se sprema i za američku turneju, gdje će nastupati zajedno sa Džejlom Ramović. Turneja po SAD je planirana za proljeće 2026.godine.

Adi Šoše BKC Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu