Nogometni klub Roma je na svojoj zvaničnoj stranici objavio da su se igrači i stručni tim odrekli dnevne plaće i novac donirali za borbu protiv COVID-19.
Skupljeno je 200.000 eura, a kampanja premašila cifru od 400.000 eura. Roma je naručila tri respiratora te osam kreveta za intenzivnu njegu za bolnicu Lazzaro Spallanzani u Rimu.
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
I giocatori e lo staff dell'#ASRoma hanno scelto di donare un giorno del loro stipendio alla campagna per il #COVID19.
Il Club ha quindi ordinato: 3 ventilatori per la terapia intensiva, 5 per la terapia subintensiva, 8 letti per la terapia intensiva ➡️https://t.co/kbnWznyBTh pic.twitter.com/nELrzGNDZn — AS Roma (@OfficialASRoma) March 20, 2020