Sport

Džeko i saigrači iz Rome odrekli se plaće, novac donirali bolnici

Raport.Ba
Nogometni klub Roma je na svojoj zvaničnoj stranici objavio da su se igrači i stručni tim odrekli dnevne plaće i novac donirali za borbu protiv COVID-19. Skupljeno je 200.000 eura, a kampanja premašila cifru od 400.000 eura. Roma je naručila tri respiratora te osam kreveta za intenzivnu njegu za bolnicu Lazzaro Spallanzani u Rimu.
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu