Bačena bomba?

Eksplozija na Alipašinom Polju, oštećeno više objekata i vozila

U toku je uviđaj na terenu su policijske patrole, a mjesto događaja obilježeno je žutom trakom
Piše: M. Aš.
Ap uvidjaj
Foto: Raport

U sarajevskom naselju Alipašino Polje B faza, sinoć iza 23 sata aktivirana je eksplozivna naprava uslijed čega je došlo do oštećenja na više objekata i vozila, saznaje Raport.

Prema informacijama Raporta bačena je bomba u ulici Trg ZAVNOBiH-a.

U toku je uviđaj na terenu su policijske patrole, a mjesto događaja obilježeno je žutom trakom. U prilogu pogledajte fotografiju gdje je aktivirana eksplozivna naprava.

Iz MUP-a KS za Raport je potvrđena dojava o aktiviranoj eksplozivnoj napravi oko 23:15.

"Tužilac je okvalifikovao događaj kao KD Izazivanje opće opasnosti i Opštećenje tuđe imovine", rečeno je iz MUP-a KS.

 

 

 

Sarajevo crna hronika Alipašino Polje Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu