Emir Sulejmanović i Edin Atić nisu na spisku selektora Bećiragića! Zašto?

Emir Sulejmanović i Edin Atić ne nalaze se na spisku selektora Adisa Bećiragića za posljednje dvije utakmice košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo.

Veliko je to iznenađenje s obzirom na to da je riječ o standardnim reprezentativcima koji su uz to igrali svoje posljednje klupske utakmice tokom vikenda.

Emir Sulejmanović: Igrao protiv Barcelone

S tog aspekta gledajući, teško da možemo govoriti o povredama ii isličnim problemima, pogotovo što su utakmice protiv Crne Gore i Mađarske na rasporedu tek krajem februara.

Bek Atić je u subotu postigao tri poena za 14 minuta za crnogorsku Budućnost u ABA ligi. Podgoričani su u tom susretu kao gosti savladali makedonski MZT sa 94:90.

Krilni centar Sulejmanović postigao je devet poena za Bilbao u porazu protiv Barcelone (78:88) u španskoj ligi. Sulejmanović je za 21 minut dodao i sedam skokova.