smrzavao se

Englez se probudio u 4 ujutro poslije utakmice sa Srbijom. Nije mogao vjerovati gdje se nalazi

Engleska je u prvom kolu grupe C pobijedila Srbiju 1:0. Gol za pobjedu postigao je Jude Bellingham u 13. minuti. Iako je Engleska ušla u susret kao veliki favorit, osim pogotka koji je zabila u ranoj fazi i prečke Kanea u 77. minuti, ništa od nje nismo vidjeli.

I srpski i engleski navijači stigli su na turnir u velikom broju, a jedna snimka engleskog fana postala je viralna na TikToku, ali i svim drugim društvenim mrežama.

Naime, snimio je video na kojem je vidno mamuran i još uvijek pripit. To i ne bi bilo čudno nakon nogometne utakmice da se nije probudio i shvatio da je i dalje na stadionu.

"Upravo sam se probudio, sad je oko četiri ujutro. Smrzavam se i još uvijek sam na stadionu Schalkea", poručio je navijač pa snimio prazan stadion. Vijest su prenijeli engleski mediji, koji se iščuđavaju kako se redarima i drugim nadležnim službama moglo dogoditi da ostave čovjeka na tribini nakon utakmice.