Bh. glumac Enis Bešlagić danas je na svom Facebook profilu komentirao zagađenje zraka u Sarajevu, ali i uputio kritiku federalnom premijeru Fadilu Novaliću.
„Sarajevo se guši, politika cvate... Ni respiratori nam izgleda neće moći pomoći... E, moj Fadile... Imaš pozdrav od Leonarda DiCaprio-a, sad mi piše da smo među prvima u svijetu po zagađenosti... Ali, onoj ljudskoj nam nema konkurencije“, napisao je Bešlagić.
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
Politika
Enis Bešlagić o zagađenju: E, moj Fadile. Ni respiratori nam neće pomoći
Raport.Ba