Sport

FK Sarajevo riješio dugovanja, od narednog kola snažniji i s trenerom na klupi

Raport.Ba
kosevo

Fudbalski klub Sarajevo uspio je riješiti poreski dug, pa će uskoro moći registrovati igrače koji do sad nisu imali pravo nastupa za Bordo tima, baš kao i trenera Gorana Sablića koji je do sad ekipu posmatrao uglavnom s tribina.

Registrovani će biti Vicko Ševelj i Darko Lazić, dok će pravo nastupa nakon reprezentativne pauze imati ponovo igrači kojima je bila istekla radna dozvola, a to su Krste Velkoski, Matthias Fanimo i Mirko Oremuš.

FK Sarajevo je nedavno dobilo novac od transfera golmana Vladana Kovačevića u poljski Rakov, a novac je iskorišten za rješavanje nagomilanih dugovanja.

FK Sarajevo Goran Sablić Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu