Održan je radni sastanak predstavnika Fudblaskog kluba Velež Mostar sa predstavnicima federalne, kantonalne i gradske vlasti, kao i privrednog sektora.
Na sastanku je predstavljen dugoročni plan razvoja "Rođenih", koji uključuje jasno definiranu organizacijsku strukturu, sistematizaciju i strateško jačanje svih segmenata, uz poruku da se jedino odgovornošću, transparentnošću i angažmanom nadležnih ljudi Velež može ostvariti stabilnost i povratak prepoznatljivog identiteta.
"Partneri, predstavnici institucija i privrednici pokazali su punu podršku klubu, a posebno su se obratili premijer FBiH Nermin Nikšić, ministar finansija HNK Adil Šuta, stručni savjetnik Uprave Meho Kodro i predsjednik Uprave Admir Rahimić.
Svi su ukazali na važnost zajedničke saradnje, stabilnosti i dugoročne vizije razvoja, naglasivši da će institucije i biznis sektor na ovom putu biti uz Velež", saopćili su Mostarci.