FK Željezničar uveličao slavlje regionalnog velikana. “Plavi” poraženi u Skoplju

FK Željezničar je u okviru prijateljske utakmice poražen od makedonskog Vardara u Skoplju sa 0:2.

U prvom poluvremenu "Plavi" su imali prilike preko Santosa i Haračića. Međutim, prečka i golman domaćih spasili su gol domaćina.

Vardar je poveo u 44. minuti. Nakon ubačaja sa desne strane, Janevski se dobro snašao i pogodio našu mrežu.

"Plavi" su i u drugom dijelu imali nekoliko dobrih prilika za poravnanje. Konačnih 2:0 postavio je Partalko u 73. minuti.

Željezničar je meč počeo u sastavu: Muftić – Galić, Cocalić, Hajdarević, Malić – Hodžić, Mekić – Subašić, Bekrić, Santos – Haračić.

Još su igrali: Karić, Pašić, Kobašević, Križevac, Efendić, Mučaj, Šehić, Beganović.

FK Željezničar još jednom upućuje iskrene čestitke FK Vardar na 75. rođendanu, saopćeno je iz kluba sa Grbavice.