povodom gubitka licence

Fukare prozvale navijače Slobode: 'Svima nešto smeta, svi imate razloge da svoje tastature mastite'

Raport.Ba
sloboda

Nakon što je objavljeno da je FK Sloboda ostao bez licence za Prvu ligu FBiH za narednu sezonu, oglasila se i navijačka grupa Fukare 1987.

Fukare, koje su u više navrata ove sezone prilično oštrim saopštenjima kritikovali klub i njegove čelnike, ovoga puta su kritiku uputili navijačima.

“Na stadionu kad se skupi jedva 2 stotine, svima nešto smeta, svi imate razloge, da svoje tastature mastite… Ovo malo čaršije, ovo malo grada i paćenika tvojih, uvijek će te bodriti!” – poručile su Fukare i tako ujedno i najavile utakmicu koju za dva dana Sloboda igra sa GOŠK-om.

FK Sloboda Tuzla Fukare Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu