Britanski bokser Tyson Fury komentirao je u svom stilu poraz sunarodnjaka Daniela Duboisa od Oleksandra Usyka i još jednom progurao ideju treće borbe s Ukrajincem.
"Dubois je bio u sjajnom nizu, nokautirao je Anthonyja Joshuu, Filipa Hrgovića i Jarrella Millera, a onda izađe protiv Usyka i bude uništen, razbijen", rekao je Fury u videu objavljenom danas, referirajući se na Duboisov poraz u petoj rundi.
Iako je nakratko govorio istinu, vrlo brzo je okrenuo priču prema sebi.
"Ja sam jedini čovjek koji ga je pobijedio. I to dvaput. Samo su me pokrali. Ja sam još uvijek "top G". I pobijedit ću ga opet. Wembley, evo nas. Treći put. Ustani!", poručio je Fury, ni ne pokušavajući sakriti želju da nagovori javnost i promotore na trilogiju.