madžid šošić

Gattuso ga vratio u Hajduk, a već danas je Bosanac zablistao i pokazao magiju

Hajduk je u trećoj utakmici na pripremama u Sloveniji došao do prve pobjede. Nakon poraza od Radomlja (0:1) i remija sa Šahtarom (1:1), ekipa trenera Gennara Gattusa pobijedila je ukrajinski Ruh Lavov 3:1. Strijelci za Hajduk bili su Madžid Šošić u 35., Bruno Durdov u 65. i Noa Skoko u 72. minuti.

Za Lavov je zabio Ostap Pritula u 60. minuti. Hajduk je susret počeo s prilično pomlađenom ekipom, a u početnom sastavu, između ostalih, nije bilo Marka Livaje i Emira Sahitija. Gattuso je tek u nastavku uveo najiskusnije igrače. Reprezentativac BiH Madžid Šošić (20) zabio je prvi pogodak Hajduka.

'U Radomlju sam bio na posudbi. Stekao sam dosta iskustva i odigrao dosta utakmica, a i statistički sam bio dobar. Sada sam tu, da se nametnem. Ovu utakmicu smo dobro odradili, ispunili smo dosta zadataka koje je trener stavio pred nas. Trebamo samo tako nastaviti, raditi na sebi i mislim da će to biti dobro'', rekao je Šošić, a na pitanje kako vidi svoj učinak na pripremama, odgovara:

''Fokus je bio na fizičkoj i taktičkoj spremi. Trudim se što više kako bih se nametnuo treneru. Dajem sve od sebe, svi se nadamo prilici i minutaži. Dosta sam igrao na krilu i u veznom redu, a najbolje se osjećam kao desetka. Volim sudjelovati u igri, dolaziti u završnicu.''