Politika

Gavrankapetanović se vraća na Medicinu. U ponedjeljak prvo predavanje

Raport.Ba
Ismet medicina
Nakon godina pravne borbe Ismet Gavrankapetanović, direktor Opće bolncie Prim. dr. Abdulah Nakaš vratit će se na Medicinski fakultet i imati svoju katedru. Potvrdio je to za Raport dr. Gavrankapetanović. Kaže da će u ponedjeljak imati prvo predavanje. Ranije je potrebnu odluku donijela dekanesa Semra Čavaljuga. [caption id="attachment_60501" align="alignnone" width="900"]
Odluka dekanese[/caption] Gavrankapetanović je sa predmeta ortpedija sklonjen zbog sukoba sa direktoricom KCUS-a Sebijom Izetbegović, a uprkos sudskim presuda odbijalo se vratiti ga kao predavača.
Ismet Gavrankapetanović Medicinski fakultet u Sarajevu Semra Čavaljuga Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu