Nakon godina pravne borbe Ismet Gavrankapetanović, direktor Opće bolncie Prim. dr. Abdulah Nakaš vratit će se na Medicinski fakultet i imati svoju katedru.
Potvrdio je to za Raport dr. Gavrankapetanović. Kaže da će u ponedjeljak imati prvo predavanje.
Ranije je potrebnu odluku donijela dekanesa Semra Čavaljuga.
[caption id="attachment_60501" align="alignnone" width="900"]
Odluka dekanese[/caption]
Gavrankapetanović je sa predmeta ortpedija sklonjen zbog sukoba sa direktoricom KCUS-a Sebijom Izetbegović, a uprkos sudskim presuda odbijalo se vratiti ga kao predavača.
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu