bundesliga

Golijada u Frankfurtu: Eintracht i Bayern podijelili bodove nakon šest golova

Fudbaleri Bayerna su u derbiju šestog kola Bundeslige remizirali s Eintrachtom u gostima rezultatom 3:3.

Minhenski klub je poveo u 15. minuti pogotkom Min-Jaea Kima, ali Eitracht je u narednih 20 minuta postigao dva gola i preokrenuo rezultat.

Najprije je Omar Marmoush u 22. minuti izjednačio na 1:1, a potom je Hugo Ekitike u 35. minuti pogodio za 2:1.

Samo tri minute kasnije Dayot Upamecano je pogodio za 2:2, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U 53. minuti Harry Kane je asistirao Michaelu Oliseu koji preciznim udarcem pogađa za 3:2.

Činilo se da će Bayern upisati nov trijumf, ali u 90+4. minuti Bavarci su naivno primili pogodak kada je Marmoush pobjegao odbrani i pogodio za konačnih 3:3.