Pomoćnik ministra zdravlja Federacije BiH Goran Čerkez zaražen je koronavirusom.
On je na svom Facebooku u nekoliko redova objasnio kako je borba protiv ovog virusa teška.
"Borba sa covidom je borba sa đavlom, nemani koja je ušla u tebe i sve se to odvije u devetom krugu pakla. Čisti egzorcizam", napisao je Čerkez.
On je inače član Kriznog štaba i medijski je najistureniji ispred Ministarstva zdravstva FBiH.
[caption id="attachment_76243" align="alignnone" width="761"]
Objava Gorana Čerkeza[/caption]
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu