potpisan ugovor

Grad Sarajevo finansijski podržao FK Željezničar sa 50 hiljada KM. Karić: Za nove trofeje i titule

Raport.Ba
gs i fks

Gradonačelnica Sarajeva Benjamina Karić objavila je da je potpisan ugovor o finansijskoj podršci Grada Sarajeva Fudbalskom klubu Željezničar.

Podrška je u iznosu od 50.000 KM!

"Željo je jedan od simbola ovog grada, sportskog i olimpijskog Sarajeva. Gradska uprava je bila i ostaje vjerni prijatelj i partner plavog kolektiva sa Grbavice", navela je gradonačelnica Karić.

Za nove trofeje i titule u Dolini ćupova, dodala je.

Benjamina Karić FK Željezničar Grad Sarajevo Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu