Region

Građani ispred Centra bezbjednosti u Nikšiću, policija spremna za razbijanje demonstracija

Raport.Ba
Niksic
(Foto: RTCG)
Građani se opet okupljaju ispred Centra bezbjednosti u Nikšiću, a prema pisanju crnogorskih medija, policija je sa štitovima ispred zgrade. Ispred nikšićkog Centra bezbjednosti prisutno je nekoliko stotina građana. U trenutku kada je ispred kapije policije stala interventna opremljena sa opremom za razbijanje demonstracija, pozdravljena je aplauzom od strane građana. Ispred zgrade se nalazi policija sa štitovima, prenosi Pobjeda. U crkvi Svetog Vasilija Ostroškog u Nikšiću večeras je održan moleban koji je služio iguman manastira Bijela u Šavniku Isaija.
demonstracije Nikšić Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu