Aktuelni gradonačelnik Banje Luke Igor Radojičić hospitalizovan je danas na Univerzitetsko-kliničkom centru RS zbog zaraze koronavirusom, saopćeno je iz kabineta gradonačelnika.
Kako su naveli, Radojičić je stabilan i primat će potrebnu terapiju.
Na jučerašnjim lokalnim izborima Radojičić je izgubio gradonačelničku poziciju od kandidata PDP-a Draška Stanivukovića. Zbog toga je lider SNSD-a Milorad Dodik najavio da on lično preuzima gradski odbor stranke, kazavši „kako on je smjenjuje Radojičića, nego su to uradili Banjalučani“.
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
Politika
Gradonačelnik Banje Luke Igor Radojičić u bolnici
Raport.Ba