Gradonačelnik Brčko distrikta BiH Siniša Milić uputio je u svoje i uime brčanske vlade telegram saučešća porodici Kisić, u povodu smrti Siniše Kisića, prvog gradonačelnika Distrikta.
"Izgubili smo čovjeka koji je bio oličenje akcije, predanosti poslu i dužnostima. Naš grad ostao je bez jednog uglednog sugrađanina, velikog sportiste i sportskog radnika, ostao je bez čovjeka koji se rijetko pronalazi u javnom životu naše lokalne zajednice", navodi se.
Milić navodi kako će Kisićev rad tokom mandata na mjestu gradonačelnika, ali i na drugim dužnostima koje je obavljao, ostati upamćen, a rezultati "nakon svega što smo preživjeli u posljednjoj deceniji 20. stoljeća trajat će u sjećanjima svih koji su ga poznavali, a posebno njegovih kolega i saradnika".
"Ubijeđen sam da dijelim žaljenje svih onih koji su imali priliku upoznati Sinišu Kisića što nije uspio da se izbori i pobijedi opaku bolest. Ako neko danas treba biti ponosan i ako je u bolu, onda je to porodica Kisić jer je imala takvog čovjeka za sina, supruga, oca, brata, djeda, prijatelja", navodi Milić.
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
Politika
Gradonačelnik Brčkog uputio telegram sućuti u povodu smrti Siniše Kisića
Raport.Ba