Sport

Gradonačelnik Kordić čestitao Veležu osvajanje Kupa BiH: Sve titule idu u naš Mostar

Raport.Ba
mario kordic

Gradonačelnik Mostara Mario Kordić čestitao je Fudbalskom klubu Velež osvajanje Kupa BiH.

"Bravo FK Velež Mostar. Iskrene čestitke treneru Dudiću, cijelom stožeru i igračima na osvajanju Kupa Bosne i Hercegovine. Sve titule idu u naš Grad Mostar ove godine na ponos svih Mostarki i Mostaraca", naveo je gradonačelnik na svom Facebook profilu.

Podsjećamo, fudbaleri Veleža osvojili su Kup BiH nakon što su sinoć u finalnoj utakmici u Zenici savladali Sarajevo boljim izvođenjem jedanaesteraca (4:3).

Veležu je to prvi trofej nakon 36 godina čekanja.

FK Velež Mostar Kup BiH u nogometu Mario Kordić Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu