Gradonačelnik Sarajeva Abdulah Skaka posjetio je u četvrtak Krizni štab JU Dom zdravlja Kantona Sarajevo i s v.d. generalnog direktora te ustanove Muhamedom Ahmićem razgovarao o aktivnostima koje se provode u borbi protiv pandemije koronavirusa (COVID-19).
Gradonačelnik Skaka je izrazio zadovoljstvo organizacijom i tehničkim uvjetima Kriznog štaba JU Dom zdravlja KS, te zahvalio svim zdravstvenim profesionalcima na angažmanu u borbi protiv COVID-19 virusa.
Prilikom posjete, gradonačelnik Skaka uime Grada Sarajeva, donirao je i 3.600 zaštitnih maski s najvećim nivoom zaštite, koje će biti podijeljene hitnim medicinskim timovima JU Dom zdravlja KS, saopćeno je iz Press službe JUDZ KS.
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
Politika
Gradonačelnik Skaka posjetio Krizni štab JU Dom zdravlja KS i donirao maske
Raport.Ba