Region

Gradski prijevoz u Beogradu: Mjerit će temperaturu putnicima prije ulaska u autobus

Raport.Ba
Nakon ponovnog pokretanja javnog prijevoza u Beogradu, predviđeno je da se putnicima prije nego što uđu u vozila izmjeri tjelesna temperatura. Gradski i prigradski prijevoz u Beogradu kreću 8. maja, dok je pokretanje međumjesnog prijevoza predviđeno za 4. maj. Prednost u prijevozu će imati zaposleni, zatim studenti i đaci, potom nezaposleni i turisti, pa penzioneri. Predviđeno je i obavezno nošenje zaštitnih maski i rukavica, bez kojih se prijevoz neće moći koristiti. To će regulirati kontrolori. Bit će obilježene i distance na kojima će putnici moći stajati i sjediti. Klima u vozilima se ne bi trebala koristiti, već će biti otvoreni prozori.  
Beograd gradski prijevoz Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu