Ispred Klinike za pedijatriju Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu od jutros su velike gužve. Kako su nam javili čitaoci, u istom redu stoje roditelji sa bolesnom djecom i oni koji su djecu doveli na kontrole.
„Ljudi sa bebama stoje u redovima pod golim nebom i čekaju ispred trijažnog punkta! Organizacija je 0 bodova!“, kazao nam je jedan roditelj koji je s djetetom čekao u redu.
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
Politika
Gužva pred Pedijatrijom u Sarajevu. Roditelji: Čekamo s bolesnom djecom u redovima, organizacija je nula
Raport.Ba