Vijesti

Haos u Banja Luci: Gore tone uskladištenog papira, vatrogasci pokušavaju spriječiti širenje požara prema kućama

Raport.Ba
požar-Banjaluka-2-Foto-Aleksandar-Golić-RAS-Srbija

U banjalučkom naselju Lazarevo danas oko 15 časova izbio je veliki požar u skladištu firme sekundarnih sirovina. Kako prenosi srpskainfo, vatra je izbila nakon varničenja na električnom stubu.

-Vidio sam kako je pukla žica na stubu i pala u skladište starog papira i plastike. Gusti crni dim digao se za par minuta i prekrio naselje – ispričao je mještanin Lazareva za Srpskainfo.

Na terenu je više vatrogasnih vozila, a vatrogasci pokušavaju nadljudskim naporima spriječiti širenje požara na porodične kuće.

Koliko je situacija ozbiljna govori da je policija udaljila okupljene i zabrinute građane nekoliko stotina metara od mjesta izbijanja požara.

Banja Luka požar Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu