U Gradskoj skupštini Doboja već na početku zasjedanja desio se pravi haos jer su iz na silu su izbačeni odbornici SDS-a Liste za pravdu i red.
Prethodno je odbornik SDS-a Stefan Gavrić postavio pitanje zašto na dnevnom redu nema teme koliki je broj djece u vrtićima.
Gavrića je potom predsjednik Skupštine opomenuo više puta i izbacio sa sjednice. Na Gavrićevo izbacivanje reagirao je odbornik Liste za pravdu i red Miroslav Borojević, zbog čega je i on izbačen sa sjednice.
Borojević, Gavrić i policijski službenici su tražili službenu legitimaciju skupštinskog obezbjeđenja koje nisu imali, prenosi BN TV.