verbalni sukob

Haos u Mostaru: U tunelu stadiona Rođeni došlo do koškanja igrača Veleža i Željezničara

Piše Raport.ba
111

Fudbaleri Veleža i Željezničara sastaju se u derbiju 4. kola Wwin lige BiH, a prvo poluvrijeme susreta obilježili su dva crvena kartona igrača Veleža.

Prvo je Hrkać dobio crveni karton jer je napravio prekršaj nad Cvetanoskim kao posljednji igrač zadnje linije.

Nešto kasnije, crveni karton je dobio i Šarić, zbog hvatanja Karamarka za vrat.

Nakon završenog prvog dijela, došlo je i do verbalnog sukoba u tunelu Arene Rođeni, u koji su se morali umiješati redari i policija. Na snimku ispod pogledajte kako je to izgledalo.

FK Velež FK Željezničar wwin liga bih Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu