Sinoć su u Sveučilišnoj kliničkoj bolnici Mostar na COVID-19 testirana 23 uzorka, od kojih su četiri pozitivna iz Hercegovačko-neretvanske kantona.
Kako je rečeno iz Štaba civilne zaštite HNK, dva pozitivna uzorka su iz Mostara, jedan iz Jablanice i jedan iz Čitluka.
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
Politika
Hercegovačko-neretvanski kanton: Četiri pozitivna uzorka iz Mostara, Jablanice i Čitluka
Raport.Ba