Pred revanš susret play-offa Evropske lige Borca i Ferencvaroša došlo je do sukoba navijača u centru Banja Luke.
Društvenim mrežama širi se snimak napada "Lešinara" na gostujuće navijače "Zelena čudovišta", a korištene su baklje i palice.
Nema informacija o povrijeđenima.
Pred Borcem je historijski meč pošto bi pobjedom izborili grupnu fazu Evropske lige. U slučaju ispadanja, evropsku jesen nastavit će u Konferencijskoj ligi.