drama se nastavlja

Hoće li igrati ABA ligu: Košarkaškom klubu Bosna rok do ponoći da se izjasni?

Piše J. E.
aba liga 4

U ABA ligi su svjesni drame koja se odvija u Sarajevu u vezi (ne)učešća Košarkaškog kluba Bosna u narednoj sezoni regionalnog takmičenja.

Prema saznanjima Raporta, iz izvora bliskih rukovodstvu lige, saznajemo da je "Studentima" ostavljen rok do ponoći da se izjasne da li će nastupati iduće sezone u ABA 1 ligi.

Naglasimo, da iz KK Bosna nikakvo zvanično saopćenje na adresu ABA lige nije otišlo.

Međutim, prije sutrašnje sjednice Skupštine regionalnog takmičenja, a nakon posljednjeg saopćenja iz redova "Studenata" u kojima tvrde da neće učestvovati u ABA 1 ligi, rukovodstvo takmičenja želi imati jasnu situaciju.

ABA liga u košarci KK Bosna Sarajevo Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu