neće ih biti na Grbavici

Horde zla objavile žestoku poruku fudbalerima pred derbi: Zgazite ih!

Podsjetimo, utakmica između Željezničara i Sarajeva igra se u 18:30 na Grbavici
Raport.Ba
horde

Horde zla, najvatreniji navijači Fudbalskog kluba Sarajevo, oglasili su se uoči sutrašnjeg 156. sarajevskog derbija koji se igra na Grbavici.

Najvatreniji navijači Sarajeva neće prisustvovati utakmici zbog spora oko broja ulaznica, pa su danas okačili parolu u Trening kampu u Butmiru, te poslali poruku svojim ljubimcima.

"Za Horde, za bordo-bijele boje, u subotu ostavite srce svoje! Zgazite ih!", poručile su Horde zla.

Podsjetimo, utakmica između Željezničara i Sarajeva igra se u 18:30 na Grbavici.

FK Sarajevo Horde zla Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu