Dvadesetogodišnja majka pokušala je jastukom da uguši svoju osmomjesečnu bebu u Univerzitetskom kliničkom centru u Banjoj Luci, potvrđeno je za ATV.
Beba je s majkom bila smještena na Klinici radi liječenja, a dijete je majka pokušala ugušiti jastukom.
Beba je na sreću preživjela, jer je majka primijećena u posljednji trenutak i spriječena u svojoj namjeri.
Majka osumnjičena za ovaj monstruozni čin je uhapšena i predložen joj je pritvor zbog pokušaja teškog ubistva.