Novi incident sa oštećenjem parkiranih vozila dogodio se večeras u sarajevskom naselju Alipašino Polje. Razbijeno je novo vozilo. Peto od sinoć.
Podsjećamo da su mještani uznemireni nakon što su na parkinzima zatekli porazbijane automobile.
Incident se dogodio u B fazi ovog naselja, a nepoznate osobe oštetile su nekoliko vozila, pričinivši značajnu materijalnu štetu njihovim vlasnicima, o čemu je Raport pisao.
Prema riječima stanara, na više automobila razbijena su stakla, a sumnja se da je riječ o pokušaju krađe.
Neki satnari uspjeli su snimiti zasad nepoznate osobe, nakon čega su obavijestili policiju koja intenzivno traga za počiniocima.