Sport

Ibišević odlazi iz Schalkea. Mediji već objavili u koji klub ide

Raport.Ba
Vedad ibisevic
Vedad Ibišević na kraju godine napušta Schalke nakon što se potukao s pomoćnim trenerom Naldom. Žestoka verbalna prepirka između 36-godišnjeg Ibiševića i Nalda na treningu pretvorila se u fizički obračun, no ostali koji su bili u blizini spriječili su da dođe do većih problema. Ibišević je u Schalke stigao ovog ljeta i odlazi nakon samo pet odigranih utakmica, jednog postignutog pogotka i 217 minuta na travnjaku. Njemački mediji javljaju da je bivši bosanskohercegovački reprezentativac već dogovorio ugovor s novim klubom te da će karijeru nastaviti u Kolnu. Dosad je u Njemačkoj igrao za Aachen, Stuttgart, Hoffenheim i Herthu u kojoj je bio najuspješniji i zabio 56 golova u 159 nastupa.
Bundesliga FC Koln Nogomet Schalke Vedad Ibišević Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu