Politika

Igor Radojičić pozitivan na virus korona. Ima probleme s disanjem

Raport.Ba
Igor radojic
Gradonačelnik Banje Luke Igor Radojičić objavio je na svom Twitter nalogu da je pozitivan na virus korona. "Iako sam na brzom testu u utorak uveče imao negativan ishod upravo sam obaviješten da sam na PCR testiranju pozitivan na virus korona! Kao i veći dio moje porodice. Imam povišenu temperaturu i respiratorne poteškoće. Nalazim se na kućnom liječenju" napisao je Radojičić na Twitteru. Također, je zahvalio ljekarima i medicinskom osoblju na pruženoj pomoći i svima preporučio da čuvaju svoje zdravlje.
Igor Radojičić Koronavirus Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu