Sport

Incident uoči utakmice Željezničara i Sarajeva: Horde zla utrčale na teren, neredi ispred južne tribine

Raport.Ba
zeljo sa1
(SC sport)

Željezničar i Sarajevo danas igraju prvi gradski derbi u 2022. godini.

Utakmica počinje u 17, a na Grbavici su se desili i prvi incidenti.

Nekoliko pripadnika Hordi zla utrčalo je na teren stadiona Grbavica i krenulo prema južnoj tribini nakon čega je uslijedilo gađanje bakljama od strane pripadnika navijačke grupe Manijaci. Oteli su im transparent, a potom je došlo do opšte tuče, a navijači Želje uspjeli su vratiti transparent.

Incident je trajao nekoliko minuta prije nego su se navijači Sarajeva vratili na svoju tribinu.

derbi Sarajevo Željezničar Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu