Pjevačica Indira Levak danas je stigla u Sarajevo kako bi se oprostila od Halida Bešlića. Nakon komemoracije, viđena je u jednom od kafića u centru grada u društvu bivšeg supruga Miroslava Levaka, s kojim je, i pored razvoda, očigledno zadržala prijateljski odnos.
Njihovo zajedničko pojavljivanje još jednom je potvrdilo da su i nakon kraha braka ostali u dobrim odnosima. Podsjetimo, Indira je u julu 2024. godine objavila da se nakon 11 godina braka razvodi od supruga Miroslava, što je tada iznenadilo mnoge fanove.
Tada su poručili da će svoje živote nastaviti odvojeno, ali uz međusobno poštovanje, te da ostaju prijatelji i poslovni partneri.
Njihova saradnja se, međutim, nije prekinula – naprotiv, izgleda da je postala još jača. Indira i Miroslav već godinama zajedno vode uspješan biznis u oblasti dizajna i opremanja interijera namještajem, a i dalje zajednički rade na brojnim projektima – od hotela i stanova do modernih teretana, u čemu se spaja i Miroslavova strast prema bodibildingu.
Njihova povezanost, iako više nije ljubavna, očigledno je i dalje neraskidiva, što potvrđuje i njihovo najnovije zajedničko pojavljivanje u Sarajevu.