Istraga POSKOK-a

Isak se javio Raportu: Idem u SIPA-u da vidim o čemu se radi

"Nikakav zvanična poziv za saslušanje nisam dobio. Mene su jučer pozvali telefonom i pitali mogu li doći. Otići ću danas da vidim o čemu se tu radi.
Piše: M. Aš.
Ramo sipa
Vijesti.ba

Nakon što su pojedini mediji objavili da Ramu Isaka, federalnog ministra unutrašnjih poslova istražuje POSKOK, i da je pozvan u SIPA-u, on se javio Raportu.

U trenutku poziva Isak je bio u zgradi Parlamenta FBiH na sjednicei Nezavisnog odbora. 

"Nikakav zvaničan poziv za saslušanje nisam dobio. Mene su jučer pozvali telefonom i pitali mogu li doći. Otići ću danas da vidim o čemu se tu radi", kaže Isak.

Iz POSKOK-a nam je rečeno da ništa za sada neće komentirati.

Isak se u 14 sati pojavio u SIPA-i nalazi se na saslušanju.

Prema informacija Raporta, Finansijski odjela SIPA-e uključio se u istragu POSKOK-a.

Ramo Isak Poskok Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu