Možda i najveći protesti u historiji Srbije su završeni. Beograd je bio 'okupiran' i potpuno blokiran. Stotine ljudi koje su predvodili studenti u blokadi danas su od vlasti tražili ispunjavanje svojih uvjeta nakon tragedije u Novom Sadu.
Tokom jučerašnjeg dana hiljade ljudi iz cijele Srbije stizalo je iz Beograda na antirežimske proteste, a danas se vidi snaga i moć studenta koji mjesecima oduševljavaju region, a Aleksandru Vučiću zadaju glavobolje.
Beogradom je odjekivalo 'Ko ne skače taj je ćaci' i 'Pumpaj, pumpaj'…
Ovako je tekao tok protesta: