Politika

Izetbegović: Još četiri pacijenta se oporavila od koronavirusa

Raport.Ba
Još četiri osobe koje su se oporavile od infekcije koronavirusom otpuštene su danas sa Klinike za plućne bolesti Podhrastovi Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu (KCUS), potvrdila je Feni direktorica KCUS-a prof. dr. Sebija Izetbegović. Sa ove klinike jučer je otpušteno također četvero uspješno oporavljenih pacijenata. U izolatorij ove klinike smještaju se pacijenti čija je klinička slika takva da zahtijeva hospitalizaciju i stalni nadzor ljekara. Kliniku na Podhrastovima ranije je napustilo pet pacijenata, tako da uz osam oporavljenih jučer i danas, ukupno je 13 koji su prošli potrebno liječenje i uspješno se oporavili.
KCUS Koronavirus Sebija Izetbegović Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu